Celkově.

5. ledna 2011 v 20:06 |  TT | Téma Týdne
Chci aby tento článek byl zvěřejnění na téma týdne, protože se o něm i zabývá. Téma týdne. Víte, když tak přemýšlím, napsat to do obyčejnýho článku, to nikdo nenajde. Ale zamyslete se nad sebou. Když slyšíte něco co vás zaujme, nepustíte se toho. Když vás zaujme třeba ten konec světa 2012 NEPUSTÍTE SE TOHO. Bádáte, shlížíte všechny možný dokumenty. Jako já.

Víte. Můj taťka je dokumentama posledný úplně, ať jsou to templáři, zednáři, šifry, zvířata, vesmír, katasrofy... Když něco takového dávají v televizi na programech, nahraje to a já se na to podívám potom. Díky dokumentům jsem se dozvěděla mnoho věcí. I o konci světa. Může se stát, že tím že končí mayský kalendář bude kone světa. Před tímto bylo v dokumentu ukázané, že by se mohli vymněnit póli. To by znamenalo, že by New York byl pod ledem a Aliaška na rovníku pod sluncem. To se ale nestane, protože tato země už tuto výměnu rovníků a pólů zažila, a zjistili že tato zmněna trvá 1000000 let. Takže v seznamu o pólech které se vymnění si škrtněme.
Seznam mých otázek obsahuje.
- Konec světa 2012 kvůli ekonomice.
- Konec světa 2012 přílet mimozemšťanů.
- Konec světa 2012 globální oteplování
- Konec světa 2012 posun pólů
- Konec světa 2012 předpověd Mayů
- Konec světa 2012 katastrofy
- Konec světa 2012 náraz asteroidu neboli meteor
- Konec světa 2012 ..........
Co vás nejvíc zajímá? Všechno že? Na všechno odpověď ale nemám. Tak tu 3. odrážku jsem vysvětlila už nahoře. Na ní však navazuje 4. odrážka.
Předpověď Mayů. Končí Mayský kalendář, a všichni tvrdí že předpovídají konec světa. Z toho dokumentu co jsem dnes viděla. Mno....Mayové vymizeli hned po dokončení kalendáře. Bohužel však kalendář není na zemi. Vyděli jste ho někdy někdo? Je to něco jako stroj. Malba na zemi se netočí. Protože Mayský kalendář není malba na zemi. Je to stroj podobně jako orloj, ovšem v menším provedení. Tento kalendář byly výmylsi že končí pro to, že došli barvy. Ne a proč? Mayský kalendář není na zemi takže žádné barvy. Končí z jiného důvodu. Ten důvod ale není to, že bude konec světa. K němu se ještě vrátíme. Rozebereme ten dokument a pak se postupně vraťme. V tom dokumentu bylo ještě něco o asteroitu. Vědci se snaží asteroid jako ve filmu rostřelit. Ba špatně. Když se roztřelí, jsou tím větší nárazy a hrůzy, protože se roštěpí a nebezpečí je 100x větší než jeden velký. Takže se pokusí za 20 let magnetickým polemm, pomocí nějaké mašinky kterou vyšlou do vesmíru, přitáhnout meteor, a tím jak ho přitáhnou ho odtáhnou protože mag. pole země a mag. pole meteoritu (prosímvás všecko je to mýma slovama zdokumentovaný dokument. Je lepší ho vidět ale už v tv byl) a střed vznikne tření a nějak se to odpudí nebo co.
Takže náraz na zemi meteoritem si škrtněme. Globální oteplování. To si škrtněme rovnou, protože dokument co mi pouštěl ještě dřív taťka, zní o tom že ledovce se za žádnou cenu nemají plán roztát. A slunko by muselo mýt větší sílu na jejich rozpuštění. Na to globální se ještě jednou podívámm kvůli vám a napíšu podrobněji později. Ekonomiku uvidím zítra. No a mimozemšťany, to by bylo moc dlouhé. Já jsem našla něco o nich na jednom lbogu, blog pohledám a dám ho sem.
A na uklidnění jedna zajímavost.
Víte proč má Zebra pruhy? Proč je má ale černo bílé? Proč ne Zelené, hnědé či šedé?
Já to vím. A nepovím. Jo povím.
Zkrátka jednoduše. Černá vedro od slunka přitahuje, a bílá oddaluje. A mezitím vzniká zase tření a místo vedra je zebře chládek a má klimatizaci. Tak proč nenatřít baráky na černo bíllo?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama