Sranda s kami na skype

5. května 2011 v 18:40 |  Co mě baví


Komunikace s moji NKN kámoškou na skype kdyby věci mluvily xD
to si fakt přečtěte stojí to za to, no možná a jistě bude přibývat tak to kontrolujte!xD


Dveře


bys pak říkala, sezame otevři se "ne" sezame dělej " ne nechce se mi" "sezame sezame otevři dveře potřebuju jít ven" "ne" xD "tak jo otevřu ale když si se mnou budeš hrát" "jak si mám hrát s dveřmi"? "říkat odemiki zamiki xD"
postel


jo no postel " ýáá zase jdeš si lehnout? není to nějak často"?


notebook


notas by řekl " azse na netu a azse to lide a zase to mlácení do klávesnice...."
ty píšeš a on " netlač na mě" :D ty píšeš dál "lehounce, s citem" pak bys ho silně zaklapla " to bolelo už se ti nespustím" xD

Klec


A nebo klec má klec na Syaru (je teda mnohem větší xD).
no to jo klec od syary by bylo " * prosím pust ji za chívli mě rozkouše děsně mě to bolí proč do mě pořád kouše"? xD ale apson by to bylo než by se syara přiblížila" žádné kousaní ona tě brzo pustí xD"


[* víte Syara má ve zvyku když se probudí tak hned hryže do klece a myslí si že ji pustím po pokoji xD to je ten její zlozvyk! xD a někdy mě to i budí a na velikonoce to jeeej xD]


no a sešity. Kami půjčila sešity na dopsání jedné spolužačce xD

tak co jak jste se tam měli"? "děsně ještěže patříme tobě" " jo ona nad náma jedla, slintala.... " :D " pak nemohla něco přečíst tak se pořád přikláněla což to bylo taky děsné" "a nejprve s námi hned hodila na stůl... " xDDD

Skříň |stůl


"nech mě, nekresli po mě, nepiš po mě, kresli po někom jiným, třeba po skříni,
té to nevadí, tu zavřeš a otevřeš a je to v pohodě, to nebude ani vidět na tu se moc nedíváš, ale na mě se díváš každý den a nechci vypadat hrozně, víš jaký by to byl trapas? a jěště jsem na něco zapomněl, nezatěžuj mě pořád tím notebookem, zatiž si svá kolena od toho je na stůl pc"


Televize
"zase mě zapínáš, no hezky mě nech vyplou, akorát si zkazíš oči, vypni mě, vypni mě, nechce se mi na tebe dívat jak na mě tak zíráš, to už mě ale vážně nebaví, vypni mě a hned, nebo to udělám sama, na to jsem ještě chytra" !


mobil


hovor-> "crrrr, crrrr zvoním, ale samozdřemně si mě nidko nevšimne, halooo jste tam, někdo vám volá, tak si nakašlete já vám to típnu, halooo, ( člověk přide pozdě) smůla už jsem, ti to típl chi chi".

sms ->přišla ti nouzová sms od tvé kámošky, tak přečti si mě, přečteš si mě nebo ne? já tu na tebe nebudu čekat dlouho, moc mě to nebáví, tak dělej čti, za pár minut ji vymažuTo kdyby mi mobil řekl tak se zcvoknu! xDD

polštář
" nyááá zase si jdeš lehnout? tak mě nepomačkej a opatrně ju? Já se pokusím ti vyhovět...". A už spíš? Že bych se šel projít. A jakej jsi měla dneska den ...? no dobrá nechám tě spát... [ a ty už tvrdě spíš ] zdají se ti sny a dohlédnu na to aby se ti nezdáli zlé....". xD

balón. PS: máme na mysli takovej ten cvičící xD

" A raz dva a raz dva ne ne dneska se cvičit nebude a pokud si chceš jen sednout na to je židla. A mimochodem už jsme zase vyfouknutý měla by jsi mě dofouknout jestli chceš na mě zase cvičit".


Auto


"už zase někam jedeme, to mě už ale fakt nebaví, já chci hezky zůstat v teplounké garáži a ty mě tu taháš po nákupech a ještě horší po výletech, já chci jet zase zpátky dom, otoč to, říkám ti otoč to zpátky, dělej, nechtěj mě naštvat

Dudlík

"ne a ne a ne, už do té pusy zpátky nepůjdu, zase mě oslintáš, ocucáš, fůůůj bleee, nebaví mě tam vidět jen tmu, v té tvé pusy se ani nic jiného vidět nedá, tak proto mě okamžitě vyndej, chci se podívat na svět, vyndej mě, řekl jsem ti něco, tak poslechni jako hodný pejsek, honem, dělej, chci ven, dělej vyndej mě"

Židle

nesedej na mě, budu prosezená, neotáčej se mnou bude se mi motat hlava, víš co, radši už mě nechej být a hlavně se mnou nejezdi sem a tam, to zase budu mít prošoupaný kolečka, no neříkal jsem ti něco, ty neumíš poslouchat, nech toho, slyšel
jsi slez ze mě, dělej nemíním to opakovat, čekám, tak bude to, nebo tě sám shodím

wc|lol

už jsi zase tu, no to si děláš srandu, zase tu budu trpět to tvoje … fůůj to je hnus, vypadni ode mne, běž pryč, a už jsem ani nechoď, ne teda nechoď pryč, prvně to spláchni a pak odpal, dělej, nemíním na to čekat celý den, poslouchej mě na slovo, nebo tě příště nenechám, poklop ti zavřu přímo před nosem a bude to.
kalkulačka

no netukej tak do mě, já nechci být podřená, hezky s citem, neslyšel jsi, co neumíš česky? tak já ti řeknu francouzky "Laissez-moi seul et je ne pas brancher" (nech mě na pokoji a netukej do mě) tomu jsi už rozumněl? tak toho nech, nejsem nějaký stroj do kterýho můžeš s klidem mlátit, že já ti něco udělám, vypnu se a budeš mít po srandě

Pravítko

"nedívej se tak na mě, ty jsi mě odřel čísla, já za to nemůžu, pa se nediv že neměřím přesně, slyšíš nečuč tak, mě připadá že nikdo neumí poslouchat a ty patříš mezi ně, tak si dej odchod a nezírej na mě tak vyvoraně, už mě to docela začíná prudit, nekoukej, dej mě zpátky od kama jsi mě vzal a nech mě tam, tam se alespon na mě nebudeš dívat, no tak slyšíš, to nemluvím moc nahlas, tak já nat´tebe zařvu: nekoukej se na mě a dej mě zpátky, no dělej, nebo se neudržím a bvymažu zbytek čísel, chceš to vidět? tak nečuč"!

tužka|propiska|gelovka

nepiš se mnou tolik, vyschnu, já nechci vyschnout, slyšíš, kup mi další naplň nebo přestanu psát, já chci další náplň, já chci další náplň, no ta dělej, nebo ti provede něco strašně nehezkýho, kup mi ji, nebudu tu na ni čekat večně, tak jak chceš. [přestane psát] no a ajak se ti to líbí teď co? chi chi ".

kosmetika

"Ouha nemaluj se, ještě na to nemáš věk. Zkazíž si plet a rty a já nevím co všechno.
Ani řasenku nemáš povolenou. Jsi ještě dítě.... A když už na ot teda máš věk tak pořádně at se klukům líbíš"!
A o rtěnce ani nemluvně. A když už em si jinou takhle ti půjde víc k pleti.....


hřeben
"ano máš ro zacuchané, teď to bude bolet a mě poulamíš prostě mě zlomíš. Příště si to češ hned po umytí a ne až den po jasné? A žehlička ted bude mít tak co dělat"!

Dům
"Můžeš mi říct jeden jedinej důvod proč mám fialovou střechu? Dit mě se to nelíbí. A vybral jsi hnusný dveře a okna se k nim už tuplém nehodí. A nedívej se na mě ve vnitř je to ještě horší. A já chci novou střechu hezčí a ne fialovou.
Já si přivolám tornádo at mi ji sundá.


Teploměr


" ouha, fíha hm.... Tak kolik bude dneska stupňů? bude pařák nebo zima? Vem si sukni nebo kalhoty. Prostě se na mě přijd podívat neřeknu ti kolik je chi chi" [ jdu se podívat ] " no no no tak blízko jsme si nedomluvili"

a já si mylsím že další ještě přibydou xD

zdroj: ani už nevím měla jsem to dlouho ve složce v pc =o)
 


Komentáře

1 Maiik Maiik | Web | 5. května 2011 v 19:34 | Reagovat

ani nevim že jsme SBéé ale asi když tě nemám zapsanou :-(

2 lvicek99 lvicek99 | Web | 5. května 2011 v 20:13 | Reagovat

LOOOOL XDD

3 like-hollywood like-hollywood | Web | 6. května 2011 v 12:44 | Reagovat

Ahoj mám se skvěle
ikdyž sem taky nemocná :-(

4 ♥ Černá hvězda ♥ ♥ Černá hvězda ♥ | Web | 6. května 2011 v 14:06 | Reagovat

Ahoj , dobře dám si tě zpátky do Sbéček a ten příběh ty máš odkazek : http://katka824.blog.cz/1104/knizka-draci-krstal-3  ( jo a neni to W.I.T.C.H.)

5 ♥ Černá hvězda ♥ ♥ Černá hvězda ♥ | Web | 6. května 2011 v 14:06 | Reagovat

a pěknej nový dessing

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama