Nešťastná dívka 1/2

10. června 2011 v 22:24 |  Mé povídky, příběhy
Zhruba další příběh. Ze dne 9.6. 2011.
tomu se možná ani nedá říct příběh ale, no domněnka.... jak to říct... sai to udělám... budoucnoust...? asi ne... sama nevím... Nevíte ale proč si to nenechám někde pro sebe schované a ukazuju to tu na netu? Chci váš názor. Přepisuju ot jen kvůli vám.... ale proč?
Snažím se...Sedí na nepohodlném místě. Tlačí ji šutry. Ptáte se kde to je? Neřeknu vám kde to je ale kdo to je. Jsem to já. A jediné co stačí říct, modré oči uplakané a černé od řasenky….Loučí se se světem…
Děcka ji nenávidí ona je taky ne, rodina ji občas naštve když ji říká co má dělat a že se nikam nedostane…Vzpomínky ji rozhasí hlasité troubení vlaku. V dáli slyší vlak. Ano. Poznali jste. Sedí na kolejích. Otočila se k vlaku zády, schová hlavu do ruk a zavře oči. V momentě kdy troubí vlak hlasitý vlak když je překážka na kolejích. Ani se nehne, brečí a dívá se do země. V momentě kdy se vlak blíží a ona už si myslí že to má za sebou….Ji někdo z tama odtáhne a ona zkončí v příkopě… střetnutí vlaku jsou tu několika cm vzdálenosti… Otevře oči. Vidí nebe, trčící strom a budovy. Sedne si a podívá se na kluka vedle ní. Byl to její spolužák. "proč"? zeptala se. "proč jsi tam byla"? zeptal se on a na její otázku ji neodpověděl… a vlastně riskoval svůj život. "Neměl jsi…" jen odpoví holka a svtane. Jde si zjistit další vlak. Kluk jde za ní "uvědomuješ si že tě ten vlak může zabít"? "Já to chci udělat" zvýší na něho hlas. "Nestarej se o mě a vypadni…" Holka si to malovala černě, přece jen tu byl někdo kdo ji měl rád a komu záležela… "myslel jem že to neuděláš…" holka se zasmála naštvaně. " a co čekáš? Že budu žít dalšími pomluvami že jsem neprošla? Halooo říká ti něco 5 z matiky?
Kluk zavrtěl hlavou. "Nech mě a odejdi…. Prosím..". "Až mi řekneš proč to chceš udělat, jen jeden důvod je nic…". Holka zjistila že on je jediný komu se vlastně může svěřit… " máš pravdu… jeden důvod je málo je jich víc… " Začala vyprávět. "Nenávidím děcka oni mě jistě taky ne. Rodina mě nasírá když říká slovo matika. Děcka mě neustavičně pomlouvají a nikdo mě nemá rád….Nakonec… na můj pohřeb dojdeš asi jenom ty… pokud vůbec dojdeš…" Podívala se na něj a když chtěl kluk něco říct hlásiš na nádraží zahlásil že tudy projedou dva vlaky, pojedou rychle a at se nikdo nezaplete na koleje… Holka se usmála a v hlavě ji byl has " nepřejede-li tě 1. Druhý to dokončí, ted máš šanci"
Holka se vydala ke kolejím ale kluk ji zastoupil cestu. "Nech toho prosím a odejdi…" Kluk zavrtěl hlavou a holka ho obešla. Kluk ji chytil ruku. "Chceš odejít se mnou? Ne tak mě pusť"! Rozkazem… ale kluk nic… v dáli troubil vlak. Holka ho do ruky kousla a on ji objal kolem pasu takže s nemohla hnout. Vlak projel…. Po chvíli druhý a kluk ji pořád držel… Až byl vlak úplně pryč a druhý taky pusitl ji. Nenáviděla teď i jeho. "Proč jsi to udělla? Nenávidím tě"! Křikla na něj a rozeběhla se pryč…" Kluk se usmíval. "ještě mi poděkuješ"! Holka odběhla domů.
Kluk si večer pustil zprávy. " Holka 15 let, nalezena v domě, v koupelně, rodiče zavolali až bylo pozdě. Na místě mrtvá, podřezaný žíly…". Ukázali i její fotku a kluk zrovna pil kafe. Když viděl její fotku, pusti hnrek s kafem na zem a zesílil zprávy… rozbrečel se…

holka chtěla odejít, ale on ji nechtěl pustit. Nakonec to udělala jinak. slovo "miluju tě" co ji chtěl kluk říct, holka nikdy neslyšela, a nikdy ani neuslyší...

 


Komentáře

1 Thila- StarLion Thila- StarLion | Web | 10. ledna 2012 v 19:41 | Reagovat

Já vím, vůbec Tě neznám a Ty mě taky ne, na Tvůj blog jsem narazila náhodou ale ráda bych věděla... Proč pořád vlak? Proč pořád smrt? Opravdu to chceš udělat, nebo je to jen čistě výplod Tvé fantazie?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama