TT /Máma

26. srpna 2012 v 23:55 |  TT | Téma Týdne
Jako první co mě napdá při tomhle slovu tak je jediné. Rodina. Rodina která mě nikdy nezradila, nikdy neenchala ve štychu, vždy poradila, pomohla udržela na životě, líp než nějaký kamarád či kamarádka. Máma je snad najitý poklad který mi sami musíme najít. ( vz. celí článek)Trochu komické - co bychom dělali kdyby máma nebyla ?
no kdo nám bude vařit ? kdo nás bude napomínat že jsme stále malí děti ? Kdo nám bude prát, žehlit, pouklízet pokoj a řvát na nás že neplníme povinnosti ? :D kdo nás bude brávat autem na akce nebo vyzvedávat když autobus nepojede ?.

ale teď trochu vážně...
Kdyby bylo Máma pro mě jen pouhé slovo tak bych asi každý den brečela a brečela a možná bych chtěla jít za ní. Nebýt mámy tak nejsme na světě...
( tzn. že by byla mrtvá nebo někde daleko... ) nikdy nenechám svou mámu odejít. Nikdy.
A taky Nikdy, nechci zažít tu situaci nebo ten den, kdy si budu muset obléct jen černé věci na sebe, zabalit sebou plno kapesníčků, posedět nad hrobem a s dalšími slzami na tváři vzpomínat jaký to byl úžasný člověk a jak sem ji milovala víc než nějakýho kluka, tohle milování je silnější. Opravdu to nechci.... a nechci ani prožít ten den, kdybyjsme se nedej bože pohádali a navždy spolu nepromluvili..

Také je mátinka naše země. Říká se matka země nebo matka přírody... ta si s nama poslední dobou moc hraje ...

tento článek bude zdelšený později, ale časově na téma sem to potřebovala dotáhnout do celí :D tak tak, no uznejte sami :D , obrázek bude taky pozděj, tím bych se zdržela znovu a pár úprav taky... tohle je jen základ...

 


Komentáře

1 Miss Titanium Miss Titanium | Web | 27. srpna 2012 v 0:18 | Reagovat

Ahoj mohla bys mi hlásnout zde http://veva12.blog.cz/1208/sonb-2-kolo  pro titanium.blog.cz ? Klidně kdyžtak napiš ke mě na blog a oplatím :-) Předem díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama