Archiv-Maybe-? x)

25. listopadu 2013 v 19:17 |  Co mě bavíPo dlouhé době jsem narazila na svůj blog, s hrůzou jsem zjistila že jsem ho začala psát v roce 2O1O a od té doby uběhli 3 roky.. je tok 2O13 a stále se sem objeví sem tam nějaký článek .. když už teda je tenhle blog "nejstarší" ze všech co sem kdy měla, .. tak bych vás chtěla pozvat na mou povídku, kterou jsem si teda nenechala pro sebe a zveřejnila ji. ->klikni na obrázek.
Ale tam to taky kolísá .. ale do konce roku se tam určo pokráčko objeví .. prostě musí xD .

No a pak jsem si rozepsala ještě další, úryvek....

Co se týče času, co si budem nalhávat, blíží se pololetí a já jako kuchařka třetí třídy píšu písemky ze samých receptur a postup jídel, o škole se toho taky hodně dá říct chystají se mi závěrečný zkoušky, no vypadá to semnou bledě. :D ale. chci vás upozornit, že volný čas jsem strávila na internetu.
Na jednom suprovým vynikajícím blogu, .. nehodnotím design.. je prostě normální, žádný hrátky s pohotoshopem jak maj někteří když jsou fanoušky nějakýhos eriálu tam tam maj jejich ksichyt atd atd ... no ale tenhle blog je jiný. Upoutal mě tou atmosférou která se tam vznáší. Hrozně mě tam u autorky baví číst její příběhy, a každý den netrpělivě čekám kdy tam dá další, je to psací ďábel ... každý den je tam nová a nová část povídky.. opravdu husté ...

No a pak je tu ještě jedne blog kde trávím taky hodně času, i když autorka není tak aktivní, čte se u ní taky hezky.

No a co říct na konec ? ... Budu se snažit se ve volném čase dokopat k nějakému psaní, i když většina jste na mne zapoměli.. ani se nedivím můžu si za to sama x) a je mi to vcelku jedno, .. budu tenhle blog považovat za něco, něco jako větší word, kam budu ukládat všechny svoje příběhy, s jistotou že z tama se to nikdy nesmaže, protože co si budem nalhávat, potřebuju v pc pamět. Sice bude riziko kopíráčů ale tak to mi je jedno :3 ono je vždycky nejlepší když nějaký ten zkopírovaný najdete.. tak je nejlepší se podívat na datum a čas, a opravdu nebude logické že ten kdo kopíruje bude mít datum 12.11.2O12 zatímco ta pravá bude mít 2.3.2O12. to opravdu je jasné kdo koho kopýroval že? ... leda že by kopýrovač dokázal cestovat v čase... což by se mi hodilo v dnešní době clekem hodně.

So... that´s all... a nezbývá mi než říct
Hope dies last...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama