TT | Téma Týdne

TT :)

24. prosince 2012 v 12:59

"Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?".Když zavřete oči a otevřete mysl, utíkáte z kruté reality, ten krásný moment toho kdy je vše jak si představujete, vidíte svět " růžovými brýlemi". ;)
Ale jakmile otevřete oči, utečete z kráného snu, spatříme krutou realitu a povzdechem si řeknete, že musíte pokračovat. Někteří lidé meditují, aby zavřeli oči a otevřeli mysl, aby utekli z tohoto světa a alespoň na chvíli se vydali do svého světa.
Já už patřím, mezi ně. ;)TT /Máma

26. srpna 2012 v 23:55
Jako první co mě napdá při tomhle slovu tak je jediné. Rodina. Rodina která mě nikdy nezradila, nikdy neenchala ve štychu, vždy poradila, pomohla udržela na životě, líp než nějaký kamarád či kamarádka. Máma je snad najitý poklad který mi sami musíme najít. ( vz. celí článek)

Celkově.

5. ledna 2011 v 20:06
Chci aby tento článek byl zvěřejnění na téma týdne, protože se o něm i zabývá. Téma týdne. Víte, když tak přemýšlím, napsat to do obyčejnýho článku, to nikdo nenajde. Ale zamyslete se nad sebou. Když slyšíte něco co vás zaujme, nepustíte se toho. Když vás zaujme třeba ten konec světa 2012 NEPUSTÍTE SE TOHO. Bádáte, shlížíte všechny možný dokumenty. Jako já.

Posrmtný život

4. ledna 2011 v 12:57
Poprvé píšu článek na téma týdne.

"Posmrtný život" tak co si pod tímto slovem představíte? Tak jednak smrt že. Že jsme umřeli a teď přemýšlíme, co z nás jako mrtví bude. Zdali nás budou milovaní chodit navštěvovat na tak zvané hroby. Zdali na nás ještě myslí. Zdali zdali zdali...
Posmrtný život, Já na něj nevěřím. Na něj věřili egypťané a další cvoci. Já ne. Když umřete duše zmizí a vy už nic nevidíte, necítíte, neslyšíte. Pochybuji že se můžete převtělit do nějakého zvířete. No možný to je.Občas jsem nad tímto tématem přemýšlela. Třeba to jde. Ale kdo nám to potvrdí? Ti co to zkoušeli? Asi těžko že? Ti co to už zkusili? A jak bychom se to mi dozvěděli? Znamením, ale jakým? Zkrátka možná pomsrtný život existuje, ale to nám nikdo neřekne. Na něj musíme přijít sami. A na něj brzy přijdeme všichni, protože svět je tak sobecký, že v něm přežije jen sobec!
A co si myslíte o tom vy? Existuje tento život?

Takhle zeptám se vás jinak. Jste schopni udělat vše pro to abyjste zjistili jestli tento život opravdu existuje? Já ne. Já chci žít do svých krásných starých let, ale pokud jste takový bádatelé, tak prosím. Ale pamatujte jedno ZKUSÍTE TO JEN JEDNOU!
 
 

Reklama